PROFESJONALNE KOSMETYKI MARKI KADUS
Od prawie 80 lat Kadus jest partnerem fryzjera, spełniającym wyłącznie jego potrzeby i życzenia. Kadus oferuje fryzjerowi najlepsze możliwości i profesjonalnego działania i nowoczesne wsparcie techniczne. Swoje profesjonalne produkty: kosmetyki do włosów i wyposażenie techniczne oferuje WYŁĄCZNIE DLA SALONÓW FRYZJERSKICH.

Asortyment produktów marki Kadus daje Fryzjerowi bardzo duże możliwości: od PIELĘGNACJI WŁOSÓW do wspaniałej KOLORYZACJI I TRWAŁEJ po rewelacyjny STYLING I WYKOŃCZENIE fryzury.


Rozpoczynamy od PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI
IMUNAL H.L.B.
Seria IMUNAL H.L.B. nie jest zwyczajnym sposobem pielęgnacji lecz koncepcją z systemem. IMUNAL doprowadza do naturalnej równowagi pomiędzy wilgotnością włosów i skóry głowy, a ich natłuszczeniem. Dlatego dzięki tej koncepcji pielęgnacyjnej w serii produktów IMUNAL znajdziesz zawsze najbardziej odpowiedni środek pielęgnacyjny dla każdego rodzaju włosów.

Widoczne efekty pielęgnacji, fascynujące piękno i wymarzony połysk włosów - to rezultaty.

Następnym etapem jest KOLORYZACJA
SELECTA PREMIUM, FERVIDOL BRILLIANT, FERVIDOL COLOUR&CARE
Szeroki asortyment farb marki KADUS o najwyższym poziomie jakościowym spełnia najbardziej wyszukane życzenia klientów. Spośród 78 odcieni farby SELECTA PREMIUM każdy znajdzie coś dla siebie. Środki rozjaśniające SELECTA Blonding Plus oraz Blonding Pearls czynią z rozjaśniania bardzo atrakcyjną i opłacalną usługę, której efekty staną się miłym przeżyciem dla każdego klienta.

Płukanka balsamiczna FERVIDOL BRILLIANT i jej 44 odcieni oferują wyjątkowo intensywny kolorystycznie i pełen połysku rezultat.

Nowa koncepcja absolutnie indywidualnej płukanki z równoczesną pielęgnacją to FERVIDOL COLOUR&CARE. Ta płukanka, której odcienie można z sobą mieszać w dowolnych proporcjach, pozwoli na dobranie najbardziej indywidualnej tonacji.


TRWAŁA ONDULACJA
ULTRAPERM AHC, LANOPERM,KADAPERM,COMFORETTE, HOT WAVE VOLUME
Środki Kadus do trwałej to bardzo wyważony, profesjonalny asortyment, zróżnicowany następująco: W zakresie produktów porcjowanych: wyjątkowa trwała kwaśna, którą jest bezestrowy ULTRAPERM AHC w zestawach jednorazowych oraz trwała o właściwościach pielęgnacyjnych - KADAPERM. W grupie produktów wieloporcyjnych: łagodna trwała uniwersalna LANOPERM, oraz SYSTEM COMFORETTE, z jedyną w swoim rodzaju metodą dozowania. Absolutną nowością w tym asortymencie jest trwała termiczna HOT WAVE VOLUME. Dzięki reakcji termicznej wyzwalającej się podczas mieszania płynu do trwałej z aktywatorem daje natychmiastowe i szczególnie intensywne uformowanie włosów u nasady, co prowadzi do zwiększenia objętości fryzury. Kadus HAIR PERFUME to pierwsze na świecie perfumy do włosów dla zdominowania niemiłego zapachu amoniaku. Jedyna w swoim rodzaju usługa pozwalająca ożywić i uatrakcyjnić zabieg trwałej ondulacji.

I przechodzimy do PRODUKTÓW DO STYLINGU
SLALOM design your life
Środki do stylingu marki KADUS to perfekcja utrwalenia fryzury, nadania jej objętości i połysku oraz jej ochrony. Pełen asortyment środków do stylingu dostosowany jest do każdej fryzury. Wysoka jakość produktów marki KADUS, ich kosmetyczny charakter zapewniają kreatywne, modne i profesjonalne nadanie fryzurze odpowiedniego trwałego kształtu.

Slalom design your life - nowoczesna, zgodna z trendami mody seria  do pielęgnacji i kreatywnego stylingu nadająca włosom zdrowy i błyszczący wygląd.

Końcowy etap to PRODUKTY DO WYKAŃCZANIA FRYZURY
AMULETT DIMENSIONS
AMULETT Dimensions - klasyczna seria  środków wykańczających, z lotonami do układania włosów, lakierami do włosów i środkami do utrwalania fryzur, dla zapewnienia perfekcyjnej trwałości.